Medewerkers

Piano's Maene is een familiebedrijf en eigendom van Chris Maene en zijn zonen Dominique en Frederic. Ze zijn alledrie actief in het bedrijf en laten zich bijstaan door een team van meer dan 50 gespecialiseerde medewerkers. 

Management

CEO - General Manager :  Stefaan Vanfleteren  
stefaan.vanfleteren@maene.be - 051 49 18 10

CFO- Finance Manager & HRM   : Christiaan Devos
christiaan.devos@maene.be  - 051 49 18 16

Operations Manager:  Dominique Maene
dominique.maene@maene.be  - 051 68 64 37

Atelier Manager: Frederic Maene 
frederic.maene@maene.be  - 051 68 64 37

Sales & Marketing Manager : Wolf Leye
wolf.leye@maene.be - 051 68 64 37

Service & Events Manager: Tine Mannaerts
tine.mannaerts@maene.be  - 051 49 18 13

 

 

Filiaalverantwoordelijken 

Piano's Maene Brussel : Vincent Lignier
vincent.lignier@maene.be  - 02 537 86 44

Piano's Maene Gent : Renaat Van Speybroeck
renaat.vanspeybroeck@maene.be - 09 222 18 36

Piano's Maene Antwerpen :  Peter Meeus
peter.meeus@maene.be - 03 321 78 00

Piano's Maene Ruiselede :  Koenraad Verstichel
koenraad.verstichel@maene.be - 051 49 18 17 

Piano's Maene Limburg :  Wolf Leye
wolf.leye@maene.be  - 089 21 52 72

( Alle filiaalverantwoordelijken zijn ook expert pianoconsultant)


Productspecialisten

Senior Advisor Steinway & Sons
hans.vervenne@maene.be  - 051 49 18 11

Historic Keyboard Instrument Expert: Wolf Leye
wolf.leye@maene.be  - 03 321 78 00

Product Manager Digital Pianos: Peter Meeus
peter.meeus@maene.be - 02 537 86 44

Product Manager Acoustic Pianos : Michael Maenhout
michael.maenhout@maene.be - 051 49 18 12
 


Pianoconsultants

Cin Windey (Ruiselede)
cin.windey@maene.be  - 051 68 64 37

Kevin Pepers (Brussel) 
kevin.pepers@maene.be - 02 537 86 44

Ward Ral (Brussel) 
ward.ral@maene.be - 02 537 86 44

Charlotte De Windt (Antwerpen)
charlotte.dewindt@maene.be  - 03 321 78 00

Benjamin Bertels (Rekem-Lanaken)
benjamin.bertels@maene.be - 089 21 52 72


Back Office

Management Assistant: Anouchka Corveleyn
anouchka.corveleyn@maene.be - 051 49 18 15

Accounting: Dina Plasschaert
dina.plasschaert@maene.be  - 051 49 18 18

Events & Concert Rental: Marie Slabbinck
marie.slabbinck@maene.be - 051 49 18 14

Service Dispatching Brussel, Wallonië, Vlaams- en Waals-Brabant, Antwerpen en Limburg: Barbara Frischer
barbara.frischer@maene.be - 02 533 30 60

Service Dispatching Vlaanderen: Tine Mannaerts
tine.mannaerts@maene.be  - 051 49 18 13


Stemmers-pianotechniekers

Jozef Verbist (kwaliteitscontrole en voorbereiding, Ruiselede)

Benjamin Bertels, Charlotte De Windt, Linda A. Finch, Jeff Goddard, Peter Head, Minh Kapek, Raf Mercelis, Taki Petrou, Ward Ral, Wim Rotthier, Nico Sall, Svetlozar Siarov, Guillaume Vaudelle, Ruben Schouttrop, Guy Van Cappel, Aaron Van Speybroeck, Niko Versmessen, Cin Windey.


Ateliermedewerkers

Gregoir Basyn (engineering, CAD)
Dries Blondeel, Pascal Bruggeman, Benjamin Deman, Ruben Noppe, Bram Sercu, Sam Staelens, Thibault Vandaele


Transport en logistiek

Wouter Desot, Mario Dierynck, Dries Kinet, Seppe 't Kint, Sonny Lanckriet, Geert Vervaeck


Onderhoud & Gebouwen

Christina Maenhout, Maria Kostomiris