Medewerkers

Piano's Maene is een familiebedrijf en eigendom van Chris Maene en zijn zonen Dominique en Frederic. Ze zijn alledrie actief in het bedrijf en laten zich bijstaan door een team van meer dan 55 gespecialiseerde medewerkers. 

Management

CEO - General Manager :  Stefaan Vanfleteren  
stefaan.vanfleteren@maene.be - 051 49 18 10

CFO- Finance Manager & HRM   : Christiaan Devos
christiaan.devos@maene.be  - 051 49 18 16

Operations Manager:  Dominique Maene
dominique.maene@maene.be  - 051 68 64 37

Atelier Manager: Frederic Maene 
frederic.maene@maene.be  - 051 68 64 37

Sales & Marketing Manager : Wolf Leye
wolf.leye@maene.be - 051 49 02 30

Service Manager: Tine Mannaerts
tine.mannaerts@maene.be  - 051 49 18 13

Financial Controller: Evelien Biebaû
evelien.biebau@maene.be - 051 49 18 19 

 

Filiaalverantwoordelijken 

Piano's Maene Brussel : Vincent Lignier
vincent.lignier@maene.be  - 02 537 86 44

Piano's Maene Gent : Luda Akopian
luda.akopian@maene.be - 09 222 18 36

Piano's Maene Antwerpen :  Peter Meeus
peter.meeus@maene.be - 03 321 78 00

Piano's Maene Ruiselede :  Koenraad Verstichel
koenraad.verstichel@maene.be - 051 49 18 17 

Piano's Maene Limburg :  Benjamin Bertels
benjamin.bertels@maene.be  - 089 21 52 72

( Alle filiaalverantwoordelijken zijn ook expert pianoconsultant)


Productspecialisten

Product Manager Steinway & Sons
wolf.leye@maene.be - +32 (0) 51 49 02 30

Chris Maene Straight Strung Grand Piano - Business Development/Senior Consultant
Henk Swinnen
henk.swinnen@maene.be  - 051 49 02 35

Product Manager Digital Pianos: Peter Meeus
peter.meeus@maene.be - 02 537 86 44

Product Manager Acoustic Pianos : Michael Maenhout
michael.maenhout@maene.be - 051 49 18 12
 


Pianoconsultants

Kevin Pepers (Brussel) 
kevin.pepers@maene.be - 02 537 86 44

Charlotte De Windt (Antwerpen)
charlotte.dewindt@maene.be  - 03 321 78 00

Renaat Van Speybroeck 
renaat.vanspeybroeck@maene.be - 09 222 18 36

 

Back Office

Management Assistant: Niels Notable
niels.notable@maene.be - 051 49 18 15

Accounting: Dina Plasschaert
dina.plasschaert@maene.be  - 051 49 18 18

Events Manager : Nele Desmet
nele.desmet@maene.be - 051 49 18 14

Service Dispatching Brussel, Wallonië, Vlaams- en Waals-Brabant, Antwerpen en Limburg: Barbara Frischer
barbara.frischer@maene.be - 02 533 30 60

Service Dispatching Vlaanderen: Tine Mannaerts
tine.mannaerts@maene.be  - 051 49 18 13


Stemmers-pianotechniekers

Jozef Verbist (kwaliteitscontrole en voorbereiding, Ruiselede)

Benjamin Bertels, Charlotte De Windt, Tim Duyck, Linda A. Finch, Jeff Goddard, Peter Head, Silvain Heroguil, Minh Kapek, Jeroen Kleijkers, Raf Mercelis, Ruben Noppe, Taki Petrou, Wim Rotthier, Nico Sall, Svetlozar Siarov, Guillaume Vaudelle, Renaat Van Speybroeck, Ruben Schoutrop, Niko Versmessen, Cin Windey.

Ateliermedewerkers

Gregoir Basyn (engineering, CAD)

Dries Blondeel, Pascal Bruggeman, Laurens Crespo Carrasco, Benjamin Deman,  Lennert D’havé, Yurith Joly, Arne Mortelé, Sam Staelens, Thibault Vandaele, Baptiste Van den Eynde


Transport en logistiek

Wouter Desot, Mario Dierynck, Dries Kinet, Seppe 't Kint, Ruben Mortier,  Geert Vervaeck


Onderhoud & Gebouwen

Christina Maenhout, Maria Kostomiris