medewerkers

Pianoconsultants België

Onze ervaren pianoconsultants zijn allemaal gepassioneerde en professioneel geschoolde pianisten, met kennis van akoestische en digitale piano's.  Ze geven je met plezier een gepersonaliseerd advies en begeleiden je in het maken van de juiste keuze. 

Kevin Pepers
Kevin Pepers
kevin.pepers@maene.be
+32 2 533 30 63
Koenraad Verstichel
Koenraad Verstichel
Koenraad.verstichel@maene.be
+32 51 49 18 17
Lieselotte Op de Beeck
Lieselotte Op de Beeck
lieselotte.opdebeeck@maene.be
+32 3 321 78 00
Luda Akopian
Luda Akopian
luda.akopian@maene.be
+32 9 222 18 36
Piet Meersschaut
Piet Meersschaut
piet.meersschaut@maene.be
+32 51 68 64 37
Wolf Leye
Wolf Leye
wolf.leye@maene.be
+32 51 68 64 37
Vincent Lignier
Vincent Lignier
vincent.lignier@maene.be
+32 2 533 30 61
Stéphanie Van Eeckhoudt
Stéphanie Van Eeckhoudt
stephanie.vaneeckhoudt@maene.be
+32 2 533 30 62
Michaël Maenhout
Michaël Maenhout
michael.maenhout@maene.be
+32 51 49 18 12
Johan Vrijsen
Johan Vrijsen
johan.vrijsen@maene.be
+32 89 21 52 72
Fem Devos
Fem Devos
fem.devos@maene.be
+32 2 537 86 44
Charlotte Dewindt
Charlotte Dewindt
charlotte.dewindt@maene.be
+32 3 321 78 00
Katrien Van Tornout
Katrien Van Tornout
katrien.vantornout@maene.be
+32 51 68 64 37
Lowie Clapéron
Lowie Clapéron
lowie.claperon@maene.be
+32 51 49 18 11

Pianoconsultants Nederland

Rutger Klaaijssen
Rutger Klaaijssen
rutger.klaaijssen@maene.nl
+31 72 541 44 54
Marc van der Marel
Marc van der Marel
marc.vandermarel@maene.nl
+31 72 541 44 53
Emil van Stormbroek
Emil van Stormbroek
emil.vanstormbroek@maene.nl
+31 72 541 44 57
Jaap Wisselink
Jaap Wisselinck
jaap.wisselink@maene.nl
+31 72 541 44 55

Productspecialisten

Alle pianoconsultant hebben een doorgedreven kennis van al onze akoestische en digitale piano's. Onze productspecialisten (ook wel productmanagers genoemd) gaan nog een stap verder en kennen alle ins en outs van de respectieve instrumenten.

Michael Maenhout
Michael Maenhout, acoustic pianos
Product Manager Acoustic Pianos
+32 51 49 18 12
Piet Meersschaut
Piet Meersschaut, digital pianos
Product Manager Digital Pianos
+32 51 68 64 37
Henk Swinnen
Henk Swinnen, Chris Maene Straight Strung
Product Manager Chris Maene Straight Strung Concert Grand
+32 51 49 02 35
Koenraad Verstichel
Koenraad Verstichel, pianoforte
Product Manager Historic Keyboard Instruments
+32 51 49 18 17
Wolf Leye
Wolf Leye, Steinway & Sons
Product Manager Steinway&Sons
+32 51 68 64 37

Klantendienst, service, concertverhuur en planning

Onze ondersteunende diensten, zoals service, concertverhuring en transport worden in goede banen geleid door onderstaand team.

Guilliano Floryn
Guilliano Floryn
Service Dispatching Vlaanderen
Guilliano.floryn@maene.be
+32 51 49 18 13
Barbara Frischer
Barbara Frischer
Service dispatching Wallonië, Brussel, Antwerpen
barbara.frischer@maene.be
+32 2 533 30 60
Tine Mannaerts
Tine Mannaerts
Verantwoordelijke Service en klantendienst
tine.mannaerts@maene.be
+32 51 49 18 13
Nele Desmet
Nele Desmet
Verantwoordelijke concertverhuur & events België
nele.desmet@maene.be
+32 5149 18 14
Dries Kinet
Dries Kinet
Planning Transporten België
dries.kinet@maene.be
+32 51 49 18 15
Paulien Douma
Paulien Douma
Klantendienst Nederland
paulien.douma@maene.nl
+31 72 541 44 20
Ralph Suijlen
Ralph Suijlen
Planning transporten Nederland
ralph.suijlen@maene.nl
+31
Jeannette Bakker
Jeannette Bakker
service dispatching Nederland
jeannette.bakker@maene.nl
+31 72 541 44 18
Annemiek van der Stelt
Annemiek van der Stelt
klantendienst Nederland
annemiek.vanderstelt@maene.nl
+31 72 541 44 20

Boekhouding en adminstratie

Een vraag over een factuur of betaling? Het financiële team staat tot jouw dienst !

Dina Plasschaert
Dina Plasschaert
Accounting
dina.plasschaert@maene.be
+32 51 49 18 18
Evelien Biebaû
Evelien Biebaû
Financial Controller
evelien.biebau@maene.be
+32 51 49 18 19
Sue Ellen Van de Walle
Sue Ellen Van de Walle
Accounting
sueellen.vandewalle@maene.be
+32 51 49 02 31
Steven Reyniers
Steven Reyniers
Financial Controller
steven.reyniers@maene.be
Christiaan Devos
Christiaan Devos
Financial Director
christiaan.devos@maene.be
+32 51 49 18 16

Logistiek en Transport

Een piano transporteren is geen sinecure. Ons logistiek en transportteam staat voor jullie klaar ! 

Wouter Desot
Wouter Desot
Logistiek & Magazijn
Seppe 't Kindt
Seppe 't Kindt
Transport
Ruben Mortier
Ruben Mortier
Transport
Jelle Lapeire
Jelle Lapeire
Transport
Arne Mortelé
Arne Mortelé
Transport
Geert Vervaeck
Geert Vervaeck
Logistiek & Magazijn
Georges Radu
Georges Radu
Transport
Jimmy De Waal
Jimmy De Waal
Transport NL
Roy De klerk
Roy De Klerk
Transport NL
Robin Sirre
Robin Sirre
Transport NL
Geert Boecquaert
Geert Boecquaert
Transport

Pianotechnici België

Onze pianotechnici zijn zo veel meer dan alleen maar pianostemmer. Velen genoten opleidingen bij het gerenommeerde Steinway & Sons, en hebben jarenlange ervaring met het stemmen, afregelen, intoneren en algemeen onderhouden van piano's en vleugels. Ze zijn actief binnen ons Piano Technisch Atelier of onderhouden instrumenten bij pianisten thuis of in conservatoria en concertzalen. 

Florian Cosaert
Florian Cosaert
François Boderi
François Boderi
Jef Verbist
Jef Verbist
Loic Scherrier
Loic Scherrier
Guillaume Vaudelle
Guillaume Vaudelle
Minh Kapek
Minh Kapek
Niko Versmessen
Niko Versmessen
Peter Head
Peter Head
Philippe Hamaide
Philippe Hamaide
Raf Mercelis
Raf Mercelis
Ruben Noppe
Ruben Noppe
Ruben Schoutrop
Ruben Schoutrop
Svetlo Siarov
Svetlo Siarov
Sylvain Héroguel
Sylvain Héroguel
Taki Petrou
Taki Petrou
Wim Rothier
Wim Rothier
Yves Sondermeier
Yves Sondermeier
Linda A. Finch
Linda A. Finch

Pianotechnici Nederland

Carine Kelderman
Carine Kelderman
Leon Ten Have
Leon Ten Have
Marten Harlaar
Marten Harlaar
Paul Lindeboom
Paul Lindeboom
Pelle De Leeuw
Pelle De Leeuw
Stefan van der Nagel
Stefan van der Nagel
Simon Helmer
Simon Helmer
Marc van Wageningen
Marc van Wageningen
Roel Hazendonk
Roel Hazendonk
Ruud Kersten
Ruud Kersten

Atelier Chris Maene

Ons atelier "Chris Maene" bouwt pianofortes en de Chris Maene Straight Strung Concert Grand op ambachtelijk wijze. Het team hieronder staat in voor de bouw en meubelafwerking. De pianotechnici zorgen dan voor de verdere mechanische afregeling.

Baptiste Van den Eynde
Baptiste Van den Eynde
Dries Blondeel
Dries Blondeel
Frederic Maene
Frederic Maene
Gregoir Basyn
Gregoir Basyn
R&D / CAD engineer
Yurith Jolie
Yurith Jolie
Tim Duyck
Tim Duyck
Thibault Vandaele
Thibault Vandaele
Sam Staelens
Sam Staelens
Pascale Lauwers
Pascale Lauwers
Pascal Bruggeman
Pascal Bruggeman
Lennert D'Havé
Lennert D'Havé
Laurens Crespo Carrasco
Laurens Crespo Carrasco
Chris Maene
Chris Maene

Facilitair medewerkers

Onze gebouwen worden kraaknet onderhouden door onderstaand team, aangevuld met verschillende externe medewerkers. 

Kelly Mestdagh
Kelly Mestdagh
Facilities
Maria Kostomiris
Maria Kostomiris
Facilities
Christa Maenhout
Christa Maenhout
Facilities

Human Resources

Piano's Maene wil als aantrekkelijke werkgever focussen op de het welzijn van elke medewerker.

Christiaan Devos
Christiaan Devos HR
HR België
christiaan.devos@maene.be
Jos Kiebert
Jos Kiebert
HR Nederland
jos.kiebert@maene.nl

Algemeen management

Stefaan Vanfleteren
Stefaan Vanfleteren, CEO
CEO
stefaan.vanfleteren@maene.be
Wolf Leye
Wolf Leye, Sales & Marketing Director
Sales & Marketing Director
wolf.leye@maene.be
Dominique Maene
Dominique Maene, Owner
Operations Manager
dominique.maene@maene.be
Frederic Maene
Frederic Maene, Owner
Atelier Manager
frederic.maene@maene.be

♭♩